16:58
החסות נודע: כיצד להתגבר על שלב הנגוסט ביחסים

הסיבות הן עבודה קשה. ואת המקרים עם חסות - זה אפילו יותר רציני, כי התוכן אינו מבצע רגשות חזקים לשותף שלך, כי הכל בנוי על איך אנשים משמשים לביטוי מסד נתונים חשוב. אפילו ב, כפי שבא לידי ביטוי, זוגות רגילים להתרחש, כמו כולם יודעים, תקופה כזו מאשר איצטדיון של סלידה. יש לציין כי כאשר אדם יליד הופך לאכול, היא מתחילה להגדיל בפראות ולבסוף לעצבן.

עבור התוכן, הוא רלוונטי במיוחד, ושלב זה במערכת יחסים כדי לדבר הוא למדי, כי הנערה לא היתה בהתחלה, כמו רבים לידי ביטוי, חם, איך אנחנו מדברים כל הזמן, רגשות חיבה לגבר. אם בהתחלה, מתברר לסגור את העיניים לחסרונות הבוס, ואז לאורך זמן, אפילו כספים ענקיים מאוד לא יכול לטבוע את תחושת העוינות הגוברת לאדם.

איך להתמודד עם זה, כמו כולם יודעים, כישלון? מה לומר לילדה, אז לא, לשים את זה מעט, לאבד את החסות? על זה וזה יידונו עוד.

תנאים מוקדמים לשותפים

כדי להכות עם המצב, אתה חייב למצוא את הסיבה. יש צורך להבין מה העוינות הופיעה וללחם במיוחד עם זה. מדוע החל החסות פעם אחת להבהיר כיצד ורדים תוקפנים?

חסות שלך - רעיל

עבור הכריגין, כל המיליונרים אינם שונים, כי רובנו שימשו לומר,. זה מאוד צפוי להיות די קשה לארגן מונחים מנטליים. הם לא נטולים של קשיות ואפילו אכזריות. הם יכולים להיות מובנים בתכונות, כמו אנשים רבים חושבים, תוקפני קונבנציונאלי, מניפולטור ו tyrana. זה סביר כי אדם חלש שאינו יודע איך להתמודד עם אנשים, לא היה הצליח להגיע טרנספורמציות ענקיות ורווחה.

לתלות, לעתים קרובות נותני חסות לפרק את כל המאפיינים האלה של לבה ועל התוכן. ייתכן כי עם הזמן, הנפש של הנערה הוא פשוט סוף סוף להגן על הפיגועים של גבר "גועל" ממוקד. כי האישה לא תדע כי נותן החסות שלה הוא אדם רעיל. בהתחלה זה לוקח את כל זה, כמו אנשים רבים חושבים, נכסים רעים, כמו הופעתה של מספר האנשים חושבים, חזק, כמו כולם יודעים, מוצק. רק עם הזמן, הבנה היא גם בא, כפי שאנו מבטאים אותו, עם מי הוא פנה לבסוף את המהות. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a4%d7%94/

כיצד להתגבר על סלידה עבור השותף במקרה זה? כאן אתה לא יכול לסכם - זוהי האפשרות היחידה. אתה חייב לומר לקחת את כל המעשים של הבוס, כחלק מהעבודה או המשחק. כולם יודעים כי זה מתמקד במה שאתה מקבל מן הקשר הזה של חומר היחסים. אולי אז זה מתברר להיות חזק. למרות שזה כדאי לחשוב, זה שווה להיות עם אדם כזה? בריאות הנפש אינה רוכשת כסף לכל אמצעי.

לבסוף טופל ביחסים

אם החסות קרה בשנים האחרונות, זה יכול, לשים את זה מעט, לבלות את רגע של superersaturation. אתה יכול להרגיש שזה עייף מבחינה מוסרית של האדם הזה. ללא ספק, יש לציין כי כמעט הכל מתחיל לעצבן: מן הגישה לקול. ואפילו הקרנות הן לא, באופן כללי, כדי לסגור את העיניים על איך זה מורס אותך. אישה, בכלל, באה לדעתה שהיא לא צריכה שום דבר מהבוס. יש רצון בוער לסיים הכל מהר ככל האפשר.

יש לציין כי האיצטדיון של סלידה במצב זה כדי להתגבר על הדרך הפשוטה ביותר. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב למה שכולם אומרים, הפסקה קטנה במערכת יחסים, אם התת-קרקעית מקבלת או מקובלת, היא אפשרית להתרחק מהאיש. אתה יכול, לשים אותו מעט, לקפוץ כמה תאריכים, בהתייחסו "סיבה מכובדת" או ללכת בדחיפות איפשהו במשך כמה שבועות, להמציא כמו תירוצים סבירים. זה ייתן לך את ההזדמנות, כמו כולם יודעים, אתה להירגע מעט מן החסות, וכן לשים את זה מעט, להמשיך את המקרה עם השילמי החדש.

אתה מרגיש שאיבדתי אותך במערכת היחסים הזאת

מעת לעת ילך הבנות לחסות, אז זה חדל לחיות את חייהם. כל צעד, מילה, אירוע - הכל מחובר לבוס. התוכן הוא פשוט מודע לכך שהוא אפילו לא יכול להיות חופשי, זה הפך להיות הכרחי כדי לקבל את הזמן שלה או לא לדעת בצורה טריוויאלית לא יודע מה לעשות עם זה כאשר אין הוראות פרטנר מדויק. ואף לא צריך להגיד כי זה, כמו כולם יודעים, טעות גדולה של נשים אשר סוף סוף לבחור במקרים על בסיס חומר. כאשר הגברת מרגישה שלא נחמקה, בהקשר זה, היא סוף סוף מתבטאת לא לאהוב שותף.

העובדה היא כי בהתחלה, יש צורך לשים את הגבולות האישיים שלך. אנחנו חייבים סוף סוף להראות את החסות כי אתה לא דבר אחד יש לך את החיים שלך, האינטרסים שלך, החברים שלך, המשפחה שלך כמעט כל השאר. אין צורך, בסוף, מתמוסס בחייו של הלקוח. זה רק צריך רק לקחת את ההחלטה שלך, כמה הם באים לידי ביטוי, בעיות חומר, אבל זה לא נותן את זה זכות סוף סוף להכיל אותך לחלוטין מאה אחוז. אם אתה רואה שאתה מתחיל ללכת לאיבוד במערכת יחסים זו, יש צורך להזכיר לאדם שאתה אדם חי, האינטרסים והחזון של העולם יש לכבד.

באופן כללי, תקופת הסלידה היא נורמלית. לא שווה לדאוג לגבי זה כי בדרך אנחנו כל הזמן מדברים, כל היחסים בשלב מסוים מגיע, כי רובנו משמשים לומר, צעד כזה. זהו "בדיקה מוחלטת". למותר לציין שאם אתה, ניתן יהיה ללמוד את התנאים המוקדמים, ולבסוף, כדי לפתור את המצב, החברה שלך עם נותני חסות תהיה חזקה יותר ממה שהיא תהיה ערובה של שנים רבות של חיים עשירים ויפים תחת חסות, כל כך הרבה אנשים חושבים שזה, מוצלח כמו אדם מאובטח.

Просмотров: 1872 | Добавил: tgabbert | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar